Суперліга: "Говерла" без проблем обігрує "Київ"

В рідних стінах Івано-Франківська "Говерла" не відчула особливого спротиву від баскетболістів БК "Київ". Як наслідок - впевнена перемога 67:47.

Протягом матчу перевага господарів була відчутною на кожному клапті паркету.

Хоча слід відзначити, що, як і зазвичай, в цьому матчі "ведмеді" знову програли підбирання.

Не особливо цього вечора вдавалися "говерлянам" і триочкові - усього 6 влучних із 20 спроб.

Цікаві факти мату: Перші очки "Київ" набрав лише за рахунку 11:0, коли на табло горіли цифри 5:37 першої чверті; "Київ" у цьому матчі побив сезонний антирекорд Суперліги за набраними очками - попередній "49" також належав киянам; за пів хвилини, що Олександр Шостуха провів на майданчику, він встиг зробити одне підбирання і за секунду до завершення гри реалізував неймовірний триочковий з-під свого кільця.

У суботу підопічні Євгена Мурзіна на своєму паркеті прийматимуть іншу столичну команду - "Будівельник".
Леся, 11.03.2011 11:33