Суперліга: "Говерла" без проблем обіграла "Ферро"

Івано-Франківська "Говерла" в 33-му турі баскетбольної Суперліги на домашньому паркеті без особливих проблем обіграла запорізький "Ферро-ЗНТУ" 87:77.

Перші дві чверті гри перевагою, хоч і не значно, володіли господарі. Завдяки Зіммерману та Свонсону і вдалим підбиранням під кільцем суперника "ведмеді" пішли на велику перерву, маючи перевагу у вісім пунктів.

В третій десятихвилинці гості вперше в матчі зуміли порівнятися із суперником - 54:54, проте вийти вперед запоріжцям так і не вдалося.

Вдало захищаючись та вчасно контратакуючи, говерляни впевнено довели матч до логічної перемоги.

Після матчу тренер "Говерли" Євген Мурзін виразив незадоволення грою команди у захисті, а коуч гостей Кирило Большаков пожалівся на коротку лаву запасних, що не дозволило його команді на рівних сперечатися із суперником.

Сьогодні "Говерла" прийматиме українізований "Кривбасбаскет", який відчайдушно бореться за зону плей-оф.
Леся, 21.02.2011 11:05