Кубок Суперліги: "Говерла" поступається "Донецьку", Джеттер дебютує

В першому чвертьфінальному матчі Кубку Суперліги з баскетболу, у домашніх стінах Івано-Франківська "Говерла" зазнала поразки від "Донецька".

Сам матч обіцяв бути напруженим та безкомпромісним, адже в ньому зустрічалися, на секундочку, друга та третя команди поточного чемпіонату.

Інтриги додавали і два матчі цього сезону, зіграні суперниками в Суперлізі, де команди обмінялися гостьовими перемогами. Чи продовжиться ця серія і в Кубку?

Перші дві чверті відзначилися рівною грою, де на влучний кидок, суперник відповідав таким же влучним. На перерву команди пішли за переваги гостей в чотири пункти - 41-37.

Одразу ж по перерві, данетчани просто змели підопічних Мурзіна з паркету. Все виходило у Флореса, Васільєвіча, Хукіча.

Натомість у "Говерли" не виходило нічого, із найпростіших позицій не закидали Коулмен, Ульянко та Свонсон з Шаппелом, раз по раз провалювався захист.

8:21 - такий сумний підсумок третьої чверті.

В заключному періоді гри, господарі таки зуміли зібрати волю в кулак, та скоротити відставання.

67:74 і шанси на позитивний результат кубкового протистояння "Говерли" із "Донецьком" залишаються.

Додамо, що в цьому матчі дебуютував новачок Івано-Франківців Рішард Джеттер, який відзначився 10 набраними очками.

Леся, 17.01.2011 12:53