"Говерла" розпочала рік із перемоги

Івано-Франківська "Говерла" перемогою розпочала другу частину сезону в українській баскетбольній Суперлізі.

В рідних стінах підопічні Євгена Мурзіна з великими труднощами здолали южненський "Хімік".

Якщо в першій чверті на паркеті точилася нервова боротьба на кожному клаптику майданчика, в якій вдалішими були гості, то  у другій господарі, завдяки вдалим діям у захисті Колмена та Ульянка у нападі забезпечили собі хороший запас на другу половину гри- 69:58.

В третій чверті "ведмеді" цей запас лише нарощували.

Проте, уже за доброю традицією, наприкінці матчу гравці "Говерли" розслабилися, за що вкотре мало не поплатилися - за три хвилини "хіміки" здійснили фантастичний ривок 13:2 і лише чотири бали розділяли тепер суперників.

Але, виративши усі сили на цей ривок, на останній штурм сил у підопічних Зорана Мартіча уже не вистачило.

Перемога "Говерли" із рахунком 81:76.
Леся, 04.01.2011 16:51