Суперліга: "Дніпро-АЗОТ" зупиняє переможну ходу "Говерли"

Учора в рідних стінах Івано-Франківці неочікувано поступилися одному із аутсайдерів Суперліги Дніпродзержинському "Дніпро-Азоту".

Хоча після першої чверті ніхто не зміг би передбачити такого результату. Впевнена командна гра "ведмедів" забезпечила непоганий початок - 27:18.

Проте у другому відтинку матчу господарі дещо розслабилися, чим і скористалися азотівці, в складі яких особливо виділявся минулорічний улюбленець франківської торсиди Майкл Фрейзер.

На перерву команди пішли за переваги гостей у два бали.

Третя чверть пройшла в напруженій боротьбі. На останніх хвилинах говерляни зуміли зрівняти рахунок у матчі.

Але на четверту чверть сил у "Говерли" уже не вистачило. В заключні хвилини гості зіграли набагато зібраніше, завдяки чому зуміли відвоювати таку важливу для себе перемогу - 80:82.
Леся, 25.01.2011 12:00