«63 котельно-зварювальний завод», маючи бори по зарплаті, проводить ремонт комп’ютерної техніки

Не встигли вщухнути заворушення навколо державного підприємства «Івано-Франківський  військовий ліспромкомбінат», як в центрі чергового скандалу може опинитись інше військове підприємство міста «63 котельно-зварювальний завод». Суть конфлікту полягає в тому, що керівництво підприємства заборгувало своїм працівникам 334 тисячі 200 гривень.

 «Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на заробітну платню не нижче ніж це встановлено законом, - наголошує військовий прокурор Івано-Франківського гарнізону майор юстиції Віталій Вдовіченко. – Так само захищено законом і право людини на отримання винагороди за чесну роботу. Під час перевірки підприємства нашими слідчими було встановлено ряд грубих порушень законодавства стосовно виплати заробітної платні».

За словами очільника прокуратури, на рахунок підприємства упродовж грудня 2010 – лютого 2011 років було нараховано понад 1 мільйон гривень. Однак маючи заборгованості по зарплаті керівництво підприємства використала більшу частину коштів на оплату зв’язку, та  ремонт компютерної техніки тощо. Таким чином 219 чоловік частково не отримали зароблені гроші за листопад 2010 року, а 227 взагалі не отримали розрахунку за грудень 2010 року. Зарплата за січень цього року не була нарахована взагалі.

«Вважаю такі дії керівництва не припустимими, і запевняю всіх, що військова прокуратура докладе максимум зусиль щоб люди найближчим часом таки отримали свої кошти», - зазначив майор юстиції Віталій Вдовіченко.

На даний момент на підприємстві ведеться слідство і керівникам «світить» малоприємна кримінальна стаття за невчасно виплачену заробітну платню.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Леся, 01.03.2011 12:04Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини