"Говерла" зазнала третьої поразки поспіль

"Говерла" продовжує програвати.

Після домашніх поразок на останніх секундах від "Києва" та "Одеси", підопічні Євгена Мурзіна поступилися в Кривому Розі місцевому "Кривбасбаскету".

Якщо у перших трьох чвертях гості намагалися нав'язати "Кривбасу" свою гру, то четверту чверть, як звично, говерляни провалили.

Не допомогли здобути реванш за поразку в першому колі на домашньому паркеті й 30 очок Коулмана та Шаппела.

85-75 і "Говерла" після комфортного перебування на вершині опускається на п'яту позицію турнірної таблиці, маючи в активі 12 перемог та 8 поразок!

Один із тренерів "Говерли" Андрій Кремез після матчу зазначив, що криворіжці перемогли завдяки програному підбору та низькому відсотку влучань зі штрафних його команди.

Наступний матч "Говерла" проведе завтра у Запоріжжі проти місцевого "Ферро-ЗНТУ".
Леся, 13.12.2010 11:05