"Говерла" переграє лідера і закріплюється на третій сходинці

Перемогою завершила свій семиматчевий виїзний марафон в Чемпіонаті Суперліги Івано-Франківська "Говерла".

В центральному матчі туру підопічні Євгена Мурзіна в гостях переграли лідера поточного чемпіонату БК "Донецьк".

Першу чверть "ведмеді", надійно відігравши у захисті, змусивши господарів нервувати та кидати мало не з сиреною, впевнено виграли 15-19.

Проте у другій гру диктували уже "донецькі тигри". Флорес та Кравцов у ці хвилині були найактивнішими на паркеті. Вони ж і потішили глядачів під занавіс другої десятихвилинки чудовою комбінацією - перший класно накинув на кільце, а другий просто вколотив м'яча у кошик.

В подальшому поєдинок проходив за рівної гри, де вперед почергово виходила то одна то інша команди. За хвилину до фінальної сирени рахунок був рівним 73-73: Флорес не влучає, Полторацький закидає з фолом і дарує "Говерлі" чергову перемогу 73-79.

Після семи матчів на виїзді говерляни нарешті потішать і рідних уболівальників -  3 грудня гості до Івано-Франківська завітає колись грізний БК "Київ".

Леся, 29.11.2010 12:37