"Говерла" обіграла "Ферро"

Івано-Франківська "Говерла" нарешті згадала, як перемагати і обіграла в рідних стінах запорізький "Ферро-ЗНТУ".

Класно відігравши у захисті, мінімізувавши кількість браку при передачах та підтягнувши ралізацію кидків, зокрема у Колмена зі штрафних "Говерла" не залишила жодного шансу минулорічній сенсації Чемпіонату Суперліги навіть перевести матч в овертайм.

Активніше поєдинок розпочали гості, пішовши у спурт 7-2. Ближче до середини чверті говерляни прокинулися та зуміли піти на перерву з перевагою у рахунку 17-14.

У другому та третьому періоді Шаппел, Коулмен та Ульянко забезпечили "Говерлі" десятиочкову перевагу, яка з періодичністю трималася до кінця гри.

В заключній чверті підопічні Кирила Большакова намагалися щось змінити, але забагато уже було втрачено в перших трьох.

Впевнена перемога франківців 80-68 і "Говерла" закріплюється на третьому місці в турнірній таблиці.

Після матчу тренер говерлян Євген Мурзін відзначив чудову гру команди у захисті і велику кількість виграних підбирань під кільцем суперника.

"Сьогодні на паркеті постала зовсім інша команда – очі горять, надійно грають у захисті, легко керовані. Ледь не вперше ми не програли підбирання. Найбільше ж мене радує, порівняно з попередніми іграми, кількість результативних передач, - говорить Євген Мурзін. - Щодо Анатолія Дубнюка, котрий грав проти такого сильного суперника як Крістіан Бернс, змінивши Павла Улянка, я задоволений тим, як він допоміг команді".

Леся, 02.11.2010 10:34Фоторепортажі