Заява Української партії

Ухвалений Верховною Радою України Закон «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» створив умови для фактичного узурпування влади олігархічними політичними корпораціями під виглядом політичних партій.

 

Закон фактично закриває доступ до відкритого змагання за депутатські мандати тисячам українських громадян, які не є членами партій правлячої коаліції чи хоча б партій, які мають свої, раніше зареєстровані територіальні організації.

 

Сьогодні вже дійшла апогею боротьба кланів та корпорацій за владу, як ресурс для самозбагачення, а не за механізм захисту інтересів громадян.

 

Зараз фактично йдеться про порушення статті 5 Конституції України, яка говорить: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування».

 

Громадян України поставили перед вибором: або позбутись будь-якого впливу на владу, або йти на уклін до власників цих політичних корпорацій.

 

Українська партія створювалась для захисту інтересів громадян України. Саме тому ми заявляємо про намір створити систему опору антинародним зазіханням. Ми заявляємо про намір провести «Громадянські вибори», в яких соціально активні громадяни матимуть змогу висунути та обрати від громадян кандидатів, які виявлять себе справжніми суспільними авторитетами.

 

Ми заявляємо про намір провести не «імітаційний праймеріз», де кандидатів все одно висуває партійна верхівка, а повноцінні громадянські вибори.

 

Українська партія надасть можливість позапартійним громадянам, які не сприймають чинний політичний режим та хочуть бачити Україну громадянською республікою з владою, яка буде підконтрольною громадянам та відповідальною перед ними, змінити життя у своїх територіальних громадах на краще.

 

Ми звертаємось до членів політичних партій, які здатні принести в жертву свої групові інтереси заради справжньої демократії та ефективного розвитку місцевого самоврядування, приєднатись та створити Громадянську коаліцію за департизацію та громадянські вибори.

 

Повернемо Україну її громадянам!

 

Центральний провід Української партії

Леся, 13.08.2010 14:40Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини