Навіть дощ не перешкода футболістам. У Франківську відбулися змагання з міні-футболу на Кубок студентського мера

«Спорт проти куріння» — саме під таким гаслом проходив перший Кубок студмера з міні-футболу. У змаганнях взяло участь 26 команд із усіх районів міста.

Самі ж змагання відбувалися 26-27 червня на футбольних полях з штучним покриттям у коледжі фізичного виховання.

Боротьба за кубок тривала на двох полях за олімпійською системою з вибуванням. В перший день турніру було зіграно 19 матчів - із 26 команд залишилось 7 кращих.

27 червня відбулося 7 ігор і в жорсткій та цікавій боротьбі визначився переможець та призери Кубку. Отож призерами змагань стали:

3 місце-команда «Бундес-Тім», нагороджена медалями, дипломом, грошовою премією.
2 місце-команда «Ротердам», нагороджена медалями, дипломом, грошовою премією.

Переможець турніру — команда «Чортяки», нагороджена Кубком турніру, медалями, дипломом та квитками у кінотеатр «Люм’єр».

Павло Русак з команди «Ротердам» був визнаний кращим гравцем турніру.

Сам організатор турніру, студентський мер Віталій Мерінов залишився задоволеним тим, як пройшли змагання.

«Хочеться сказати ,що досить серйозною перешкодою для проведення змагань стала несприятлива погода, оскільки два дні падав сильний дощ, але навіть і в таких складних умовах хлопці зуміли показати себе з кращої сторони, і ми зуміли провести змагання на хорошому рівні»