Ми плануємо взяти участь в Перших всесвітніх іграх єдиноборств, які відбудуться у Китаї — тренер Катерини Соловей

Сьогодні у Івано-Франківську нагороджували спортсмена травня за версією сайту sport.if.ua. Цю відзнаку отримала гордість Прикарпаття, чарівна чемпіонка світу із кікбоксингу, заслужений майстер спорту Катерина Соловей.

Після самого нагородження Катерина Соловей поспілкувалася із журналістами та уболівальниками. Правда, через свого тренера Олега Солов’я, адже у чемпіонки є один забабон — ніколи не спілкуватися із пресою.

Отже Олег Соловей розповів про плани їх команди на майбутнє.

«Ми плануємо взяти участь в Перших всесвітніх іграх єдиноборств, які відбудуться у Китаї, — говорить Олег Соловей, — Змагання подібного роду пройдуть вперше — це буде ніби представлення спортивних єдиноборств, які не входять до олімпійської програми, з метою майбутнього включення їх до Олімпіади. Правда, поки кікбоксинг буде на Олімпіаді, Катя завершить свою кар’єру. Із України на Ігри поїде лише три спортсмени».

За словами Олега Солов’я, для Катерини головним стимулом є аж ніяк не матеріальне заохочення.

«Ті гроші, що ми отримуємо - це просто смішно. Вони не можуть бути мотиватором, — говорить тренер чемпіонки, — Єдина для неї мотивація - це бажання перемагати. Так, приміром, коли у нас немає коштів, щоб приїхати на змагання за декілька днів та пройти акліматизацію на місці, ми проводимо тренування о третій ночі тут. Все заради перемоги».

Олег Соловей переконаний, що його підопічна ще декілька років буде грізною силою на світовому кікбоксерському рингу.«Коли завершимо я не знаю
, — каже Олег Соловей, — Але уже зараз Катя є тренером дітей у ДЮСШ».

Зазначимо, що за свою кар’єру Катерина Соловей провела близько 300 поєдинків, в яких здобула 250 перемог.

6 червня цього року в італійському місті Ріміні відбувався кубок світу з кікбоксингу ВАКО, де уже заслужений майстер спорту України Катерина Соловей із четвертої спроби таки здобула для України перемогу. Також Катерина Соловей - чемпіонка Європи та багаторазова переможниця різноманітних турнірів з кікбоксингу.

old_editor, 24.06.2010 18:27Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини