Ми не залишимо напризволяще всіх мешканців, що проживають зараз на території Ценжева — Плавюк

Сьогодні, в приміщенні Івано-Франківської Обласної Державної Адміністрації відбулось чергове засідання розширеної комісії з питання передачі майна та інфраструктури військового містечка бази зберігання компонентів ракетного палива, яке знаходиться поблизу села Ценжів.

Засідання відбулось під орудою першого заступника голови ОДА Василя Плавюка, з боку Міністерства оборони України на засіданні були присутні начальник Івано-Франківської КЕЧ району підполковник Валерій Манзюк, командир бази зберігання компонентів ракетного палива підполковник Андрій Кухарець, представники Західного оперативного командування.

За словами Василя Плавюка до цього часу не мають конкретного рішення два важливих питання – кому і як передавати територію і майно містечка, та відсутні субвенції на фінансування власне процедури передачі. На думку чиновника, механізм, який запропонували військові є неприйнятним і тому питання по передачі будуть вирішенні під час особистої зустрічі голови ОДА з Міністром оборони України. Як один з варіантів було запропоновано відтермінувати розформування частини до отримання субвенцій.

На даний момент після розформування частини, яке має завершитись до 30 жовтня цього року військовослужбовцям, що проживають на території поки що військового містечка, потрібно надати 35 квартир загальна вартість яких за попередніми розрахунками становить 4 мільйони 688 тисяч гривень. Крім цього, відповідно до складених кошторисів потрібно провести ремонтних та регламентних робіт споруд і комунікацій на 5 мільйонів 486 тисяч гривень. Головною проблемою залишається ремонт двох з половиною кілометрів водогону, яким зараз користується частина. Щоправда за словами начальника КЕЧ району підполковника Валерія Манзюка військові намагаються знайти більш прийнятне рішення. Зараз укладено угоду з геологорозвідувальною групою, яка керуючись картами водяних пластів ще радянського зразка пробує пробурити скважину для води безпосередньо на території містечка. Також є проблеми з передачею газових та електричних мереж.

«Хочу запевнити, що ми не залишимо напризволяще всіх мешканців, що проживають зараз на території містечка, - наголосив перший заступник голови ОДА Василь Плавюк. – Однак я попрошу командирів та інших відповідальних осіб прослідкувати, щоб не виникало зловживань».

За словами чиновника найближчим часом в Івано-Франківській ОДА буде створена спеціальна комісія, яка займатиметься питаннями прийому-передачі військового майна.Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.


old_editor, 18.06.2010 19:02Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини