У Франківську готуються до купального сезону: фарбують кабінки для переодягання і встановлюють інформаційні щити

У Івано-Франківську всі місця масового відпочинку на водних об’єктах занесуть до реєстру та закріплять за міськими ЖЕО.

Про це на ранковій оперативній нараді повідомив начальник управління з питань НС і цивільного захисту населення Івано-Франківської міської ради Юрій Щочкін.«Правилами передбачено, що усі місця масового відпочинку громадян у весняно-літній період мають бути закріплені за кимось
, — каже Юрій Щочкін. — На жаль, останніми роками такого закріплення не було. Негайно це питання потрібно вирішити».Також Юрій Щочкін сказав, що вже за декілька тижнів місця масового відпочинку мають бути обладнані всіма необхідними засобами попередженнями та порятунку громадян на воді.

«Принаймні необхідно встановити щити із правилами поведінки на воді, — говорить Юрій Щочкін, — Я впевнений, що до початку сезону усе буде зроблено, принаймні саме необхідне».

Як зазначив директор КП ДРЕО Володимир Юсипів, завдяки двом толокам, дамба на вулиці Набережній є чистою.

«Зараз там встановлено контейнери для сміття, ремонтуємо кабінки для перевдягання», — відзначив він.

Міський голова Віктор Анушкевичус виступив із ініціативою проведення в школах уроків, що будуть присвячені безпечному відпочинку школярів улітку.«Зайвий раз нагадати не зашкодить
, — каже мер, — Сподіваємось, що наші школярі гарно відпочинуть та оздоровляться. Ми з нетерпінням чекаємо їх 1 вересня повними сил та енергії до навчання».

old_editor, 11.05.2010 17:23Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини