Якщо дитина запізниться на тестування хоча б на хвилину, вона втратить рік навчання у виші — Томенчук

В Івано-Франківській області на сьогодні вже сформовано 158 пунктів тестування, які розмістяться у Івано-Франківську, Коломиї та Калуші. До середини травня кожен майбутній абітурієнт отримає листа з повідомленням про те, де він проходитиме тестування.

«Як показує досвід, якщо учень не отримав запрошення до 15 травня, то йому варто роздрукувати його з персональної сторінки. Учасники на час тестування вже будуть повноцінними громадянами, за яких школа не несе ніякої відповідальності. І якщо дитина запізниться хоча б на хвилину, вона втратить рік навчання у виші», — зауважив директор ІФРЦОЯО Богдан Томенчук.

Зараз триває підготовка навчально-методичних матеріалів для навчання та тестування осіб, котрі проводитимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Перед тим, як отримати дозвіл на проведення ЗНО на одному з пунктів, необхідно буде скласти тест з тридцяти організаційних питань.

Богдан Томенчук наголосив, що при наявності більш ніж двох помилок, особа, що тестується, не буде допущена до проведення ЗНО.

old_editor, 03.05.2010 17:29Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини