Анушкевичус запропонував Солов’ю очолити управління ЖКГ. Посад вистачить усім балакунам — мер

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус запропонував головному опозиціонеру лідеру Громадського форуму Юрію Солов’ю зайняти вакантну посадку начальника УЖКГ.

Мер каже, що місто сьогодні потребує роботи, а замість цього є лише багато балаканини та балакунів. Тому прийшов час від розмов перейти до діла.«Я вчора рекомендованим листом надіслав Юрію Солов’ю пропозицію зайняти посадку начальника УЖКГ. На цій посаді він зможе цілком і повністю реалізувати своє бачення роботи комунальної галузі міста. На цій роботі він зможе довести, що є достойним кандидатом на посаду міського голови»
, — сказав Віктор Анушкевичус.

За його словами, ця пропозиція до Юрія Солов’я не є грою і просить відповісти лідера Громадського форуму на надісланий лист протягом трьох днів.

До речі Віктор Анушкевичус каже, що він зможе знайти посади всім балакунам та критикам міської влади, в тому числі і лідеру ПОРИ Руслану Коцабі.

«Посад вистачить всім», — сказав мер.

За його словами, у разі, якщо Юрій Соловей відмовиться від посади, то йому легко знайдуть заміну.«В комунальній галузі міста є багато достойних людей. Кандидатури є»
, — зауважив Віктор Анушкевичус.

old_editor, 29.04.2010 19:31Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини