У Франківську дошку пам`яті встановлять людині, яка брала участь у каральних операціях над ОУН-УПА — Руслан Марцинків

Над встановленням дошки пам`яті маршалу 38-ї армії Кирилу Москаленку у Франківську вже другий тиждень ведуться серйозні дискусії. До них нещодавно приєдналася й ВО «Свобода», яка запевняє, що це питання не залишиться без спротиву національних організацій.

«Ми дуже негативно ставимося до встановлення дошки пам`яті цій людині. Ще влітку 1945 року маршал Москаленко брав участь у каральних операціях над членами ОУН-УПА у нас на Гуцульщині. Такий дозвіл з боку нашої влади принижує гідність західного українця. Звичайно, ми організовуватимемо акції протесту», — заявив керівник секретаріату міської організації «Свобода» Руслан Марцинків.

Крім того, він наголосив, що ці акції відбудуться найближчим часом, ймовірно це буде під час святкування Дня Перемоги у Франківську.

Дії влади Прикарпаття щодо встановлення пам`ятної дошки Руслан Марцинків назвав не так хвилею святкувань Дня Перемоги, як хвилею принижень українського народу, що стало масовим у останній час.«Рішення встановити дошку - це не більше як підлабузництво Вишиванюка перед Януковичем»
, — вважає Руслан Марцинків.

old_editor, 28.04.2010 19:35Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини