«Говерла» програла «Будівельнику». Тренер франківської команди грою задоволений

Показавши пристойну гру, івано-франківська «Говерла» все таки поступилася і у третьому матчі плей-офф Суперліги одному із фаворитів змагань, київському «Будівельнику».

Розпочали матч суперники на зустрічних курсах, відповідаючи атакою на атаку. Проте «Говерла», завдяки Спарксу, Фрейзеру та Улянку у середині чверті, здійснила ривок 10-0 та дещо зуміла дещо відірватися у рахунку. 24-19 - такий підсумок напруженого першого періоду гри.

Другу чверть гості розпочали із двох швидких проходів Зімермана та Дроздова. Вмить перевага говерлян знівелювалася до одного балу - 24-23. В подальшому, гості перебрали ініціативу до своїх рук і зуміли завершити першу половину матчу на свою користь - 42-38.

Третя чверть знову нагадувала своєрідні каруселі, де суперники по черзі виходили уперед. Проте серйозно відірватися в рахунку жодна з команд не зуміла. Перевага господарів в один бал наприкінці третього відтинку і у глядачів зажевріла надія на перемогу.

В останній чверті, через травму Олександра Кудрявцева, погану форму Спаркса та коротку лаву запасних господарів, «Будівельник» на останніх хвилинах поєдинку все ж вирвав таку бажану для себе перемогу і путівку в наступний раунд.

Тепер «Говерлі» залишається очікувати на переможця пари БК «Київ» - БК «Одеса», який стане наступним суперником у матчах за 5-8 місця.

Після матчу тренер «Говерли» Євген Мурзін розповів про характер та бійцівські якості своїх підопічних.

«Я вважаю, що серія проти «Будівельника» нам вдалася. Звісно ж, могли ми мати у своєму активу й перемогу, адже ми показали дві хороші гри – другу та третю. Сьогодні ми були дуже близькі до перемоги, але наприкінці програли, - каже Євген Мурзін, - Я думаю, що ми увійдемо до наступної стадії плей-офф з досить оптимістичним настроєм, адже команда грає, добре виглядає. Звісно ж, є певні моменти, які треба доопрацювати. Але я дуже радий, що хлопці проявили характер після першої розгромної гри. Билися до кінця і не дивилися ані на імена суперника, ані на турнірне становище «Будівельника». Тому серією загалом я задоволений. Звичайно ж, прикро, що ми не перемогли бодай в одному матчі, хоча, відверто, могли перемогти по грі навіть у двох матчах».

old_editor, 29.04.2010 17:00Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини