Вже зараз тим, що відбувається в країні, я не задоволений — Микола Палійчук

Якщо нова українська влада буде вести антиукраїнську політику, Микола Палійчук пообіцяв не мовчати.

«Яку політику буде вести нова влада, ми побачимо. Хоча вже зараз тим, що відбувається в країні, я не задоволений, — говорить Микола Палійчук, — Але якщо у Степана Бандери будуть віднімати звання Герой України, то я не промовчу. Як голова облдержадміністрації, я не уявляю, що вдень Перемоги зміг би зачитати Указ Президента про відміну звання Бандері. А це теоретично могло би бути».

Також Микола Палійчук вважає поразку Юлії Тимошенко на виборах Президента її виграшем.

«Юлія Тимошенко, програвши вибори, насправді їх виграла. Все одно, якби вона їх виграла, до жовтня її знесли б. Людина, яка говорить неправду – не мій президент, — каже колишній голова області, — Навіть зараз всюди роз’їжджає Дмитро Шлемко і бреше, як вона гарно працює, незважаючи на очевидні факти того, що в Казначействі немає ні копійки «живих» грошей».

Микола Палійчук зазначив, що не буде давати оцінку роботи нового губернатора області Михайла Вишиванюка.«Що у нас спільного чи відмінного? Говорити не буду, нехай люди скажуть. Головне, щоб новий керманич ОДА продовжив ті добрі починання, що були нами закладені»
, — сказав Микола Палійчук.

old_editor, 29.03.2010 16:51Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини