Почався призов «Весна -2010»

Міністр оборони України Михайло Єжель підписав наказ №146 «Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов на строкову військову службу в квітні-травні 2010 року». У відповідності до цього наказу у квітні-травні цього року передбачається звільнити в запас з лав Збройних Сил України солдатів і матросів, сержантів і старшин, призваних у квітні-травні 2009 року, а також матросів і старшин кораблів, суден і берегових частин бойового забезпечення Військово-Морських Сил Збройних Сил України, призваних у жовтні-листопаді 2008 року.

У квітні-травні 2010 року на строкову військову службу призиватимуться громадяни України чоловічої статі 1985-1992 років народження, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 18 років і які не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу або втратили його.

Загалом планується призвати 26 тисяч осіб, що на 450 чоловік менше ніж восени минулого року. З них до лав Збройних Сил України буде призвано 20 тисяч осіб, що на 500 осіб більше ніж під час призову «Осінь-2009», до Внутрішніх військ МВС України – 5.100 осіб та Державної спеціальної служби транспорту – 900 осіб.

За словами начальника відділу обліково призовної роботи – заступника обласного військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату для призовників - прикарпатців суттєвих змін не буде. Цієї весни однострої вдягнуть 750 прикарпатців. Найбільша частина з них проходитиме службу у сухопутних військах, а 11 кращих буде традиційно скеровано до так званого «Президентського полку».

Крім цього потрібно наголосити, що перед початком призовної кампанії обласний комісаріат перевірив особисто командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов. Він відзначив якісну підготовку всіх посадових осіб комісаріату, готовність приміщення для початку призову, та висловив подяку за пророблену роботу обласному військовому комісару підполковнику Геннадію Долгашову.

Підполковник Тарас Грень,

Західний регіональний медіа-центр МО України.

old_editor, 23.03.2010 15:24Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини