У Снятинському районі відкрили будинок з відділенням медико-соціальної реабілітації для пенсіонерів

Будинок з відділенням медико-соціальної реабілітації для пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян відкрили у селі Стецева Снятинського району. Почали будівництво ще чотири роки тому, проте лише цього року справу завершили.

Понад 2,5 тисячі одиноких непрацездатних літніх людей та осіб з інвалідністю лише у Снятинському районі потребують постійної опіки. Протягом чотирьох років виділялися кошти з місцевого бюджету в сумі 1 мільйон 580 тисяч. Понад 1 мільйон виділило профільне міністерство. Окрім проживання, одинокі перестарілі отримуватимуть і повну медичну допомогу.

«Дійсно, це велика подія. І свідчення гуманізму всіх гілок влади, які об’єднали свої зусилля і винайшли кошти в такий скрутний для країни час. Адже, щоб добудувати цей об’єкт, ще декілька років довелося б брати кошти з місцевого бюджету. Якби не вник у ситуацію Уряд і не виділив 1 мільйон 349 тисяч для того, щоб завершити першу його чергу. Тому сьогодні 25 перестарілих людей будуть жити в комфортних приміщеннях. Їм надаватимуться різного виду послуги – це і соціально-медичні, реабілітаційні, соціально-психологічні. І вже сьогодні ми будемо думати над тим, щоб клопотати перед Урядом про додаткові кошти в сумі 3,5 мільйони для повного завершення капітального ремонту приміщень другого та третього поверхів, де могли б комфортно мешкати 50 осіб», — сказав нардеп Дмитро Шлемко.

.

old_editor, 05.12.2009 16:41Фоторепортажі

Вибір редакції