Ніхто не скаже, що сьогодні соціальні стандарти не потрібно підвищувати — Шлемко

Сьогодні навколо програми підвищення соціальних стандартів для населення йде справжня піар-війна між різними політичними силами країни.

Про це сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську сказав народний депутат України Дмитро Шлемко.«Ніхто не скаже, що сьогодні соціальні стандарти не потрібно підвищувати
, — говорить нардеп, — Але саме в цьому контексті Україна є бідною країною. Основою соціальних стандартів є мінімальна заробітна плата, розмір прожиткового мінімуму та пенсій. Якщо говорити про мінімальну зарплату, то вона протягом 2009 року змінювалася 5 разів».

За словами Дмитра Шлемка, мінімальна заробітна плата є основою тарифної сітки країни.

«На основі мінімальної заробітної плати розраховуються усі тарифи, — говорить Дмитро Шлемко, — На 1 листопада 2009 року борги по зарплаті склали 1 мільярд 600 мільйонів гривень. В Україні 543 тисячі офіційно зареєстрованих безробітних громадян. Не думаю, що знайдуться додаткові мільярди на підвищення соцстандартів».

Також, за словами народного депутата, майже 30 мільйонів гривень витрачається в України на забезпечення пільг населенню. Такого немає в жодній країні світу.old_editor, 03.12.2009 18:58Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини