КРУ: Найбільшу суму недоотриманих фінансових ресурсів встановлено у сфері органів влади і оборони

Попередження зловживань коштами бюджетними установами – основне завдання, яке поставив перед працівниками управління начальник КРУ в Івано-Франківській області Віктор Рахміль на підсумковій колегії.Майже на 42 млн. грн. фінансових порушень виявили працівники КРУ в Івано-Франківській області за перше півріччя цього року. З цієї суми — 32,08 млн. грн. – це нецільові, незаконні витрати або нестачі. За перші шість місяців цього року КРУ Прикарпаття перевірило 253 підприємств та установ. Фінансові порушення були встановлені у 99 відсотках перевірених об’єктах контролю.

Результати вражаючі, адже за аналогічний період минулого року працівники КРУ виявили порушення на суму 19,90 млн. грн. Найбільшу суму недоотриманих фінансових ресурсів встановлено відділом контролю у сфері органів влади і оборони – 2,55 млн. грн. В цілому, серед відділів КРУ в області, за абсолютними показниками найкраще спрацював відділ контролю у сфері будівництва та послуг.

Порушень же, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, було виявлено на загальну суму 206 млн. 770 тисяч гривень. За аналогічний період минулого року ця сума коливалася в межах 70,82 млн. грн.

79,45 % від виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів було відшкодовано. А це – майже 34 млн. грн., з яких 7,27 млн. грн. надійшло фінансових ресурсів, 26,65 млн. грн. - відшкодовано нецільових, незаконних витрат або нестач.

Щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності за результатами контрольних заходів, то на 1 ревізію в середньому припадає 2,25 протоколи, в тому числі 2,15 протоколи за ст. 164-2 (адміністративні штрафи).

До речі, рівень окупності (за методикою ГоловКРУ України) контрольно-ревізійного управління в Івано-Франківській області складає 527,53 відсотки.

Говорилося на колегії і про подальшу роботу управління. Головне завдання, яке ставиться перед працівниками КРУ в Івано-Франківській області, працювати на попередження порушень, а вже потім на виявлення зловживань. Особлива увага буде зосереджена на перевірці державних закупівель, на наповненні бюджету та якості ревізійних дій.Прес-служба КРУ в Івано-Франківській області

old_editor, 04.08.2009 18:28Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини