В Івано-Франківську з’явилось «Народне око»

Днями в інтернет-просторі Івано-Франківська з’явився ще один медійний проект – сайт співтовариства «народної» журналістики – «Народне око».

Суть даного проекту, за словами його засновника Руслана Коцаби, полягає у тому, що на сайті будуть розміщуватися відеоматеріали та найбільш «наболілі», «гострі» суспільні теми.

Ще одним позитивом даного проекту, на думку Руслана Коцаби, є те, що користувачі сайту можуть власноруч завантажувати відеонаповнення ресурсу.

«Інтернет все пам’ятає, - переконаний Руслан Коцаба, - За допомогою подібних ресурсів значно підвищується відповідальність VIP-осіб за власні вчинки та коментарі».

Як стверджує автор сайту «народної» журналістики, таким чином активізується найперспективніша частина суспільства – користувачі мережі Інтеренет, які стануть рушійною силою якісних змін суспільного життя.

«Їхня активність сприятиме активізації віри в себе серед іншої частини соціуму. Врешті-решт, громадяни матимуть змогу повернути віру в себе, у свою можливість впливати на своє життя та змінити його, попри одноразовий акт з «народними обранцями» в кабінці для голосування», - переконаний Руслан Коцаба.

Руслан Райтер

old_editor, 16.07.2009 16:49Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини