За користування земельною ділянкою підприємці Івано-Франківська платитимуть більше

Земельним управлінням Івано-Франківська розроблене (але ще не прийняте) Положення про сервітутне користування часткою земельної ділянки, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади Івано-Франківська, згідно якого підприємці, які орендують будь-яке не житлове приміщення, будуть платити не тільки за оренду приміщення, але і за площу земельної ділянки на якій воно знаходиться .

Щодо правомірності та необхідності даного положення відбулися громадські слухання, участь в яких взяли представники владних структур міста, зокрема, земельного управління, управління архітектури та підприємці.Головне — унормувати відносини між суб’єктами оренди в місті — такий основний меседж чиновників.Іншої думки представники бізнесу. Вони вважають Положення про сервітутне користування часткою земельної ділянки не доцільним, оскільки вони і так сплачують земельний податок.

В земельному управлінні кажуть, що на рівні держави не має розробленої методики по зняттю цієї орендної плати. Дане положення дозволить легітимізувати орендні відносини в місті та поповнити міський бюджет.Степан Вовк

old_editor, 07.05.2009 14:38Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини