Львівський «міцний горішок»

Львіський новачок української прем’єр-ліги ФК «Львів» у домашньому матчі зумів «дати бій» харківському «Металісту».

У цій грі львів’яни продемонстрували силу «золотого правила» — «вдома і стіни допомагають». Справа в тому, що в силу погодних умов, поле у Добромилі, львівському передмісті, де львів’яни проводять домашні матчі, мало чим відрізнялося від звичайного болота.

Усі м’ячі у цій зустрічі команди провели у першому таймі – на 19 хвилині Едмар, півзахисник харків’ян відкрив рахунок, а на 36-й – Федорчук відновив рівновагу, яка протрималась до фінального свистка.

Загалом, більшість «небезпечних» моментів полягала у безкінечних падіннях гравців обох команд, які не дивлячись на дощ з мокрим снігом, намагалися боротися до останнього.

Підсумкові 1:1 збільшують відставання «Металіста» від лідера — київського «Динамо» до 11 очок.

Третім у загальному заліку йде донецький «Шахтар», який мінімально переграв «Дніпро» та скористався поразкою «Ворскли» від «Динамо».

old_editor, 09.03.2009 13:37