«Говерла» знову зазнає поразки

У домашньому матчі регулярного чемпіонату УБЛ проти дніпропетровського «Дніпра», баскетболісти івано-франківської «Говерли» знову зазнали поразки – 78:86.

У першій половині матчу гравці обох команд намагалися діяти максимально злагоджено та результативно. Команди, раз по раз мінялися місцями, виходячи вперед у рахунку.

Незадовго до великої перерви господарі пропустили два «ривка» гостей – 12:2 та 8:0. Тож, після першої та другої чвертей, «говерляни» поступалися «дніпрянам» рівно у 20 пунктів — 32:52.

Отримавши перемогу у третьому періоді з рахунком 25:11, підопічним Олега Пелеха вдалося скоротити відставання від суперників до 6 очок — 57:63, однак останній відрізок матчу залишився в активі баскетболістів дніпропетровської команди.

Довідка

У матчі проти «Дніпра» не змогли допомогти партнерам по команді, Лєбєдєв, Кучинський та Станевічус.

Роль лідера атак господарів на себе взяв Олесій Лобанов, який і став у підсумку найрезультативнішим гравцем матчу, набравши 33 очки.

old_editor, 07.03.2009 13:40