«Локомотив» не встояв проти «Урагану»

Футзалісти івано-франківського «Урагану» святкували перемогу у надважкому протистоянні проти харківського «Локомотива», в рамках першого матчу 1/8 фіналу Кубка України.

Старт гри залишився за гостями. Їх активні потуги в атакувальному плані матеріалізувалися в гол у виконанні Дмитра Клочка, який відзначився в середині першого тайму.

Пропустивши м’яч у власні ворота, гравці «Урагану» дещо знітилися – їхні дії впевненими було назвати складно. Проте, після небезпечного випаду гостей, що завершився ударом у штангу воріт «Урагану» — господарі пішли вперед, раз по раз намагаючись виправити становище, але до перерви на табло горіли 0:1 на користь харківських гостей.

У другому таймі зусиллями Валентина Цвєлих та Максима Павлюка «ураганівці» вийшли вперед.

Надалі гра стала розвиватися динамічніше, даруючи неабияку втіху справжнім вболівальникам.

Підопічним Сергія Гупаленка, наставника «Уранану», не зважаючи на спротив противника, вдалося втримати переможний результат – 2:1.