Депутати вирішили примусово лікувати алкоголіків

Верховна Рада вирішила ввести примусове лікування від алкоголізму осіб, що зловживають алкоголем.За прийняття законопроекту № 0895 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (про вдосконалення законодавства України про протидію насильства в родині)» у цілому проголосували 331 депутат при необхідних 226.

Рада встановила, що особи, які зловживають алкоголем, у примусовому порядку повинні направлятися в спеціалізовані медичні установи для проходження курсу лікування від алкоголізму.

Також Рада посилила покарання за здійснення насильства в родині, а саме, за навмисне здійснення будь-яких дій фізичного, психологічного або економічного характеру, у результаті чого могла би бути нанесена шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого.

Зокрема, здійснення такого насильства в родині передбачає виправні роботи на строк до 1 місяця з відрахуванням 20% заробітку, а у випадку, якщо за обставинами справи застосування цих мір буде визнано недостатнім, передбачається арешт строком до 3 діб.

Нагадаємо, у лютому 2007 року Рада прийняла цей законопроект у першому читанні.

«Українські новини»

old_editor, 25.09.2008 18:10Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини