У Сімферополі пам`ять Шухевича вшанують ходою та мітингами

У неділю, 29 червня у Сімферополі пройдуть хода та мітинги, присвячені дню народження головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича і 67-ій річниці ухвалення Акту відновлення української держави.

Про це повідомив голова Кримської організації Конгресу українських націоналістів Василь Овчарук, передає "Новий регіон".

"По-перше, заходи будуть присвячені 67-ій річниці ухвалення Акту відновлення української держави, який був прийнятий у Львові 30 липня 1941 року, а по-друге, відзначимо 101-у річницю з дня народження головнокомандуючого УПА. Спочатку, о 12:00 на центральній площі Сімферополя пройде мітинг, потім відбудеться хода до пам'ятника Шевченка, покладання квітів і також мітинг. Крім того, буде інформування громадськості за допомогою матеріалів з архівів СБУ про діяльність УПА і роздача дисків з цими матеріалами журналістам", - розповів Овчарук.

За його словами, він вже зареєстрував у мерії Сімферополя заяву про заплановані заходи КУН, а крім того, звернувся і в міліцію.

"Я думаю, що, як завжди, нас блокуватимуть сили, які завжди провокують і блокують, і намагаються не дати провести наші відповідні інформаційні і будь-які інші заходи. Тому ми готуємося до протидії і проводитимемо все, що запланували. У мерії я зареєстрував заяву на ім'я міського голови в тій формі, в якій вони вимагають. І я також подав заявку на ім'я начальника Головного управління МВС України в Криму генерала міліції Іллічева, в якій прошу вжити заходів із забезпечення громадського порядку", - відзначив Овчарук.

За матерiалами: Газета по-українськи
old_editor, 25.06.2008 17:10Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини