Хоспіс у Рівному створять івано-франківці

Курортний комплекс «Яремче» з Івано-Франківської області став власником незавершеної будівлі харчоблоку на вулиці Мірющенка, 25А біля міської лікарні у Рівному. За умовами конкурсу, дирекція курорту тут розмістить лікувально-профілактичний заклад з хоспісом.

Іванофранківці, як розповіла начальник Рівненського міського управління комунальною власністю Наталя Поліщук, придбали незавершений харчоблок за 705 тисяч гривень (стартова ціна була 637,5 тисячі). У січні новий власник підписав договір купівлі-продажу, а в лютому — вніс за будівлю необхідну суму. Протягом шести місяців з цього часу він повинен оформити усі документи на земельну ділянку. Згодом у будівлі розташують хоспіс (заклад, де доживають віку невиліковні хворі) на 25 місць.

Нині, за словами директора курортного комплексу «Яремче» Дмитра Боженюка, вони збираються провести тендер на розробку проекту майбутньої будівлі. Завершити відбір проектантів планують до початку червня. Якщо до осені нові власники встигнуть виготовити проектну документацію, то відразу розпочнуться будівельно-реконструкторські роботи.

— Завершити зведення будівлі плануємо за 15 місяців, — повідомив кореспонденту «РВ» п. Боженюк. — Тобто вже до кінця наступного року наш лікувально-профілактичний заклад з хоспісом зможе відкритися. Це буде центр з сучасним медичним обладнанням.

Якого профілю лікувально-профілактичний заклад діятиме у харчоблоці, п. Боженюк не зізнався. Сказав, що це питання вирішуватиметься пізніше — після консультацій з рівненськими медиками. Визначальним у цьому питанні може стати слово керівництва міської лікарні, адже саме на її території розташовуватиметься новий заклад. Раніше подейкували, що у харчоблоці розташують кардіоцентр, однак п. Боженюк цього не підтвердив і не спростував. Зазначив лишень, що у новий заклад доведеться вкласти чимало грошей. Так, тільки проект будівництва має обійтися щонайменше у 300 тисяч гривень. Однак найдорожчим у закладі буде медичне обладнання. Адже іванофранківці планують встановити тут його найсучасніші зразки.

"Рівне вечірнє"
old_editor, 15.05.2008 18:41Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини