Правоохоронці повідомили про підозру посадовцю держпідприємства оборонного відомства, якого затримали на хабарі

Слідчими ГУНП в Івано-Франківській області спільно з оперативними працівниками УСР України в Івано-Франківській області та УСБУ в області, під процесуальним керівництвом Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері затримано посадовця одного з державних підприємств за отримання неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження поліцейські встановили, що посадовець вимагав та отримав у підприємця неправомірну вигоду в сумі 105 000 гривень за вирішення питання про реалізацію обладнання підприємства всупереч установленій законодавством процедурі.

25 січня 2022 року головного інженера одного з державних підприємств Івано-Франківська затримано за одержання неправомірної вигоди, вказані кошти працівники поліції вилучили.

Кримінальне провадження за даним фактом зареєстровано за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).

Правоохоронці проводять першочергові невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру та невдовзі суд обере йому запобіжний захід. Якщо провину посадовця доведуть в суді, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 

Леся, 26.01.2022 14:10Вибір редакції

Найпопулярніші новини