Медведчук поскаржився, що його доньці анулювали навчальну візу в Швейцарію

Народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук поскаржився, що його доньці Дарині анулювали візу для навчання у Женевському університеті в Швейцарії.

За його словами, Дарина закінчила школу у Києві та вступила до Женевський університет. Вона отримала навчальну візу та планувала їхати до вишу на початку вересня 2021 року.

«Літерально за два дні до цього їй оголосили про те, що її віза анульована. Західний світ тут проявився», — сказав Медведчук, додавши, що виступає проти «зовнішнього управління Сполучених Штатів та Заходу».

«Люди, які кажуть нам, що ворожий Захід хоче нас поневолити, а Україні не потрібна європейська інтеграція, пов'язують власне майбутнє і благополуччя своїх дітей виключно із Заходом. І при першій же можливості вивозять туди власні кошти і своїх дітей. При цьому вони продовжують впарювати нам про "дружбу з братнім народом" і "процвітаючу Росію", в яку вони самі не вірять», - прокоментував слова Медведчука журналіст Денис Казанський.

За його словами, такі люди як Медведчук не пов’язують своє майбутнє ні майбутнє своїм сімей ні з Україною, ні з Росією, їхня мета Європа і США.

Леся, 04.01.2022 08:30Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини