На Прикарпатті 30 грудня оголошено днем жалоби

Вчора, 28 грудня, о 21:22 трапилася пожежа у Косівській центральній районній лікарні. За попередньою інформацією медичних працівників лікарні, внаслідок запалу свічки за померлим від коронавірусу, відбулося загоряння у палаті реанімаційного відділення на першому поверсі чотириповерхової будівлі Косівської ЦРЛ, в якій перебували 7 хворих, з яких 5 – на COVID-19, загинули троє осіб.

На місце події одразу прибула оперативно-чергова служба ДСНС України в області, рятівники якої оперативно ліквідували пожежу. На жаль, людських втрат оминути не вдалося.

Значні опіки отримали й четверо працівників лікарні, які на той час надавали медичну допомогу хворим. Сьогодні троє із них перебувають в КНП «Івано-Франківська обласна клінічна лікарня». Стан двох з них є надзвичайно важким, адже медики отримали від 60 до 80 відсотків опіків тіла. Стан третього потерпілого - середньої тяжкості.

Також у Косівську ЦРЛ було госпіталізовано четверту потерпілу – медсестру, стан середньої важкості.

У зв’язку із ситуацією слідчим управлінням Національної поліції в області розпочато кримінальне провадження за статтею 270 ч.2 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки). Дане питання винесено на розгляд позачергового засідання Регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбудеться 29 грудня о 16:00

З огляду на трагічні події 30 грудня на Прикарпатті оголошено днем жалоби. 

Леся, 29.12.2021 14:53Вибір редакції

Найпопулярніші новини