Чекають вертоліт. Медсестру, яка постраждала на пожежі у Косівській лікарні, транспортують до Києва

Медсестру, яка отримала 60% опіків тіла внаслідок пожежі 28 грудня у Косівській центральній районній лікарні на Франківщині планують транспортувати у Київський опіковий центр. Наразі жінка та двоє медиків з Косова перебувають в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні. Про це Суспільному розповіла лікарка відділення невідкладних станів Ольга Таркевич.

«У лікарню привезли медсестру 1962 року народження. Її стан — важкий, шоковий, 60% опіків тіла другого ступеня», — розповіла Ольга Таркевич.

З її слів, пацієнтку планують транспортувати у Київський опіковий центр аеромобілем у супроводі лікаря-реаніматолога та медпрацівників, які спостерігатимуть за станом жінки.

У коментарі Суспільному медичний директор обласної лікарні Андрій Яворський повідомив, що жінку у Київ транспортуватимуть вертольотом. Наразі його очікують зі Львова.

«Наразі у найважчому стані — 46-річна молодша медсестра. ЇЇ госпіталізували 29 грудня о 00:50 у відділення реанімації та одразу перевели на штучну вентиляцію легенів. У неї — 90% опіків та шок третього ступеня. Шанси на життя — мінімальні», — каже Ольга Таркевич.

Також в опіковому відділенні з 15% опіків тіла перебуває лікар Косівської лікарні 1954 року народження. Він на час вибуху працював у відділенні реанімації. Його стан — стабільно важкий.

За словами Ольги Таркевич, у пацієнтів переважно опіки обличчя, рук, ніг та грудної клітки.

 

Леся, 29.12.2021 11:20Вибір редакції

Найпопулярніші новини