Поліцейські Івано-Франківщини встановлюють причини пожежі в медзакладі, де загинули люди

Загоряння сталося на першому поверсі реанімаційного відділення Косівської центральної районної лікарні.  В результаті пожежі загинули троє осіб, ще одна людина померла від коронавірусної хвороби. Крім того, постраждали троє осіб.

28 грудня на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що у Косові на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі трапилася пожежа. Йдеться про медичний заклад.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група, слідчі слідчого управління, експерти-криміналісти, рятувальники та інші екстрені служби.

Рятувальники невідкладно евакуювали людей з лікарні, а у подальшому ліквідували пожежу.

Попередньо встановлено, що троє осіб загинули під час пожежі, ще одна особа померла від коронавірусної хвороби. Усі загиблі були пацієнтами лікарні.

Крім того, ще троє людей постраждали внаслідок загоряння. Їх госпіталізовано до Івано-Франківської ОКЛ.

На місці події поліцейські забезпечують охорону публічного порядку. Слідчі здійснюють першочергові необхідні заходи для встановлення обставин і причин пожежі.

Інформацію про подію внесено до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Слідчими по закінченні огляду місця події буде вирішуватися питання про відкриття кримінального провадження.

Леся, 29.12.2021 09:38Вибір редакції

Найпопулярніші новини