Рятувальники повідомили про розгерметизацію на магістральному газопроводі «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці»

8 червня о 12:05 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про вибух на магістральному газопроводі «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці», у селі Клузів Івано-Франківської ТГ.

До місця виклику було направлено рятувальників Частини спеціальної пожежної техніки АРЗ СП ГУ ДСНС в області та Державного пожежно-рятувального поста Ямниця, а також чергову зміну Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області.

На момент прибуття рятувальників, відкритого горіння не виявлено, відбулась розгерметизація на магістральному газопроводі «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці».

О 13:06 розгерметизацію локалізовано шляхом перекриття засувок.

Район розгерметизації : дачний масив, найближчий дачний будинок знаходиться на відстані – 100 м., з якого евакуйовано 2 людей.

Рятувальними підрозділами спільно з працівниками поліції обмежено доступ населення (перекрито під’їзні шляхи) до місця події. Відділенням РХБЗ АРЧ АРЗ СП проведено заміри концентрації загазованості в повітрі (без перевищення допустимої норми).

Леся, 08.06.2021 13:32Вибір редакції

Найпопулярніші новини