Зеленський ввів санкції проти нардепа Козака і його телеканалів, які припиняють роботу

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО, яким запроваджуються санкції щодо нардепа від "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака, а також 8 компаній.

Відповідний Указ №43/2021 "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" оприлюднено на сайті президента України.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в тексті указу.

Згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року, санкції введені терміном на п'ять років.

Обмежувальні заходи, введені проти Тараса Козака, якому належать телеканали Newsone, 112 та ZIK, передбачають:

блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном;

обмеження торговельних операцій;

обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;

запобігання виведенню капіталів за межі України;

зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань;

анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності;

повна або часткова заборона вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з законодавством України;

припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;

заборона передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності;

інші санкції, що відповідають принципам їх застосування, встановленим законодавством України.

Окрім цього, санкції запроваджуються стосовно вісьмох юридичних осіб: ТОВ "Аріадна ТВ"; ТОВ "Новий формат ТВ"; ТОВ "ТВ Вибір"; ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ"; ТОВ "Лідер ТВ"; ТОВ "Партнер ТВ" (усі перелічені мають відношення до телеканалу "112 Україна"); ТОВ "Новини 24 години" (володіє телеканалом Newsone); ТОВ "Нові комунікації" (володіє телеканалом ZIK).

Леся, 03.02.2021 06:52Вибір редакції

Найпопулярніші новини