Такої ганьби не пам’ятаю за всі роки війни – волонтер про дозвіл бойовикам інспектувати українські позиції

Сьогодні президент України Володимир Зеленський дозволив президенту РФ Володимиру Путіну відправити своїх маріонеток інспектувати позиції ЗСУ.

«Такої ганьби я не пам’ятаю за всі шість років війни. Було всяке: намагались домовитись, Іловайськ, Дебальцеве. Але я завжди був певен, що ми ведемо боротьбу проти ворога, як на фронті, так і на міжнародній арені. А тут виходить так, що ми склали зброю, обіцяємо мир, а тепер ще й запрошуємо ворога дивитись, як облаштовані наші позиції, та доповідаємо, що ми більше не будемо стріляти у відповідь», - про це у Фейсбуці пише волонтер Семен Кабакаєв.

На його думку, політика подвійних стандартів та сепаратні домовленості призведуть до того, що Зеленський запросить Путіна на Банкову, як товариша та партнера.

«Попереду ще амністія, яку обіцяють представники зеленої влади, та закон про референдум, на якому хочуть легалізувати хотєлки Путіна! Це сором, ганьба та капітуляція у чистому вигляді!» - відзначив Кабакаєв.

Нагадаємо, військовий Мирослав Гай вважає спільне інспектування з бойовиками українських позицій державною зрадою. Разом з тим політолог Андрій Смолій відзначає, що можна говорити про капітуляцію перед агресором. При цьому політолог Євген Магда не виключає, що такий дозвіл міг стати умовою проведення зустрічі у «нормандському форматі» на рівні політичних радників.


Леся, 09.09.2020 19:43