На Прикарпатті СБУ проводить антитерористичні навчання. Виявляють умовних «диверсантів»

Перша фаза планових тактико-спеціальних навчань під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України розпочалася в Делятинській об’єднаній територіальній громаді.

До заходів залучені підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Держприкордонслужби, а також представники органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування.

За сценарієм тренувань, умовна «диверсійна група» прибула в гірську частину території Прикарпаття для вчинення диверсії на одному з військових об’єктів. Також серед завдань «зловмисників» - серія «терактів» на місцевих об’єктах критичної інфраструктури.

Наразі правоохоронці вживають комплекс заходів щодо виявлення і знешкодження умовних «диверсантів».

Організатори навчань звертаються до жителів і гостей району з розумінням поставитися до можливих перевірок документів і транспортних засобів. Тренування відбуваються у межах чинного законодавства і покликані вдосконалити алгоритми дій відповідних підрозділів щодо попередження та нейтралізації терористичних загроз.

Леся, 21.07.2020 12:30