На Тлумаччині з сім’ї можуть вилучити маля, батьки якого другий тиждень поспіль відзначають його народження

На Коломийщині наразі вирішується питання про позбавлення 28-річної жінки батьківських прав щодо півторарічної дочки. Про це повідомляють працівники ювенальної превенції Прикарпаття.

До такого вимушеного кроку призвело те, що жінка занедбала маленьку дитину та своє помешкання, і навіть після вже повторних заходів адміністративного впливу вона не змінила свого ставлення до донечки.

Ювенальні поліцейські та спеціалісти служби у справах дітей вже потурбувалися, щоб дитина перебувала у безпечних умовах.

Додамо, що таке ж рішення раніше було прийнято й щодо двох старших дітей коломиянки – 8-річної дівчинки та її 5-річного братика.

Тим часом у Тлумацькому районі також вже не вперше в поле зору ювенальної превенції потрапляє сім’я, у якій зараз виховується четверо малолітніх дітей, найменшій з яких усього два тижні. Під час чергового візиту до помешкання цієї родини працівники поліції та соцслужб виявили, що подружжя досі гучно відзначає зі знайомими народження дівчинки, а щонайгірше - після хмільних застіль жінка прикладає дитину до грудей. Тут також ставиться питання про доцільність вилучення малолітніх дітей з сім’ї, де існує загроза здоров’ю та життю дітей.

Леся, 20.07.2020 17:54