«Європейська Солідарність» вимагає провести позачергове засідання уряду та виділити кошти для боротьби із повінню

Фракція «Європейська Солідарність» вимагає в уряду негайно провести позачергове засідання та виділити з резервного фонду бюджету кошти для боротьби із повінню та подолання наслідків стихійного лиха у західних областях України. Про це у Фейсбуці пише нардеп Володимир Вятрович.

«Влада проґавила чергову кризу – масштабне стихійне лихо охопило вже 8 областей України. Зокрема, Івано-Франківська та Чернівецька області потерпають від повені: зруйновано десятки кілометрів доріг, знищено дамби та мости, затоплені десятки сіл, пошкоджено сотні будинків, постраждали домогосподарства тисяч українців. Цілі села залишись відрізаними від цивілізації і наразі покинуті на поталу негоді. Влада демонструє злочинну недбалість, ігноруючи стихійне лихо, яке зачепило десятки тисяч наших співгромадян. Досі не виділені кошти для боротьби з масштабними повенями, які загрожують всьому регіону», - пише нардеп.

За його словами, на початку весни Верховна Рада виділила понад 64 мільярди гривень для боротьби з коронавірусною хворобою, однак за три місяці влада використала лише 1% від цієї суми. Натомість, в розпал епідемії вони виділяють десятки мільярдів з фонду протидії коронавірусу начебто «на ремонт доріг».

«Фракція партії «Європейська Солідарність» вимагає терміново виділити з резервного фонду бюджету кошти для протидії стихійному лиху у західних областях , ліквідації наслідків повені та надання допомоги громадянам, що потерпіли від стихії. Крім того, кошти, які влада безпідставно вилучила з фонду боротьби COVID-19 та передала на «ремонт доріг», мають бути негайно спрямовані у місцеві бюджети для швидкої і ефективної боротьби з повенями», - додав нардеп.

Леся, 23.06.2020 15:47Вибір редакції

Найпопулярніші новини