Сильні дощі на Прикарпатті: Рятувальники розповіли, де негода наробила лиха

Внаслідок ускладнення погодних умов, випадання великої кількості опадів у вигляді сильного дощу, місцями з градом, шквалистого посилення вітру 3 вересня з 19:00 по 21:00 год. на території м. Івано-Франківськ та в окремих районах Івано-Франківської області спостерігалось різке підвищення води, ускладнено транспортне сполучення на території міста, повідомляє прес-служба ДСНС в Івано-Франківській області.

На початковому етапі (перші 30 хв.) до Служби порятунку «101» надійшло понад 50 дзвінків про необхідність надання допомоги.

В найбільш складні місця проходження води було направлено мобільно-оперативні групи Управління ДСНС в області та районних (міських) відділів Управління ДСНС в області. В Управлінні організовано роботу робочої оперативної групи, оголошено сигнал «Збір-Аварія» для особового складу Івано-Франківського міського гарнізону, АРЗ СП Управління ДСНС в області та введено в оперативний розрахунок резервний караул ДПРЧ-2 м. Тисмениця.

З метою координації дій з ліквідації наслідків негоди відбулось засідання Івано-Франківської міської комісії ТЕБ та НС, якою визначено основні першочергові заходи надання допомоги населенню.

За попередніми даними, внаслідок негоди пошкоджено дах 1 житлового будинку (Снятинський р-н., с. Хлібичин), в м. Івано-Франківськ, м. Надвірна та м. Яремче було підтоплено близько 50 підвальних (цокольних) приміщень в житлових, адміністративних та комерційних будівлях.

Станом на 05:00 4 вересня підрозділами Управління ДСНС в області відкачано воду з 22 підвальних приміщень - понад 1585 м.куб. води, відбуксировано 14 транспортних засобів, розрізано гілля 8 палих дерев.

До проведення робіт з відкачування води, витягування транспортних засобів та надання допомоги населенню від Управління ДСНС в області залучено 62 осіб та 19 одиниць техніки.

Леся, 04.09.2017 08:59Вибір редакції

Найпопулярніші новини