До суду скеровано обвинувальний акт щодо викритого контррозвідкою СБУ командира штабу артилерійської бригади бойовиків

Служба безпеки України завершила спеціальне досудове розслідування щодо одного з керівників бойових підрозділів терористичної організації «ЛНР».

Контррозвідка Управління СБУ в Івано-Франківській області отримала інформацію, що мешканець Антрацитівського району Луганської області в жовтні 2014 року приєднався до незаконних збройних формувань. Через наявність у фігуранта вищої військової освіти ватажки бойовиків призначили його командиром штабу артилерійської бригади так званого «2 армійського корпусу народної міліції ЛНР».

Слідчі української спецслужби встановили, що зловмисник надавав своїм підлеглим накази на здійснення артобстрілів сил антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил. Також фігурант керував переміщенням озброєнь та військової техніки бойовиків, в тому числі для її приховування від спостерігачів ОБСЄ.

За даними слідства, до обов’язків ватажка бандугруповання, зокрема, входили контроль за несенням бойових чергувань підлеглими, прийняття кадрових рішень і здобуття розвідувальної інформації про розміщення українських військових підрозділів.

Оскільки зловмисник наразі переховується від слідства на тимчасово окупованій території, обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом участі та сприяння діяльності терористичної організації за процесуального керівництва прокуратури області спрямовано до суду у межах спеціального досудового розслідування.

Нагадаємо, Служба безпеки України також завершила досудове розслідування щодо одного з керівників артилерійської розвідки так званої «ЛНР».

Леся, 05.05.2020 15:07Вибір редакції

Найпопулярніші новини