Не вистачає понад 1,5 млн. гривень. Марцінків розповів про проблему із виплатою зарплат працівникам поліклінік

У четвер з держбюджету надійшло 1 млн 400 тисяч гривень на виплати премій медикам за березень. Про це у Фейсбуці повідоми міський голова Руслан Марцінків.

«Звісно, що цих коштів недостатньо. Бо з міського бюджету ми виплатили у березні 6, 5 млн грн.» - відзначив міський голова.

За його словами 1 млн 400 тисяч гривен від держави розділили між ЦМКЛ – 1 млн грн та МКЛ №1 – 400 тисяч.

«Також з 1 квітня НЦЗУ підписало договори з комунальними медичними закладами. Буквально в останній день підписали з дитячою лікарнею. Не розуміємо в чому затримка, але все ж вдалося підписати. Наразі є проблема зі стоматологічними кабінетами. Адже поки працюють лише ургентні кабінети. Величезна проблема з виплатами зарплат працівникам міських поліклінік. Адже не вистачає 1 млн 600 тис грн на ці потреби. Тому шукаємо кошти з міського бюджету. З четверга почали виплачувати допомоги медикам, що боролися з коронавірусом. До слова, не лише міських лікарень, але й центру первинної медичної допомоги, працівникам легеневого диспансеру та станції швидкої допомоги. Виплачуємо ці премії як матеріальну допомогу жителям франківська», - відзначив міський голова.

Леся, 04.05.2020 10:00Вибір редакції

Найпопулярніші новини