Візуально має бути страшно, щоб до людей дійшло. У Франківську вводять жорсткий карантин

В Івано-Франківську мають бути прийняті більш жорсткі заходи, аби зупинити поширення коронавірусної інфекції, про це заявив міський голова  Руслан Марцінків, пише БліцІнфо.

«Тенденція дуже погана. Сьогодні ще 15 людей перебувають в обласній інфекційній лікарні з підозрою. Дай Боже, щоб не підтвердилася. Тому ми повинні вжити більш жорсткі заходи. Вчора бачив дуже багато людей на вулиці. Оскільки ми маємо дуже велику загрозу, я звернуся до уряду і президента розглянути можливість ввести надзвичайний стан, як це зробили сусідні країни», - наголосив мер.

Також Руслан Марцінків доручив звернутися до Антимонопольного комітету через значне зростання цін в магазинах і аптеках.

Тож після обговорення комісія прийняла рішення:

- Керівникам ринків забезпечити окремий вхід і вихід з ринків та кількість відвідувачів до 10 осіб.

- Суб’єктам господарської діяльності, які зараз ведуть діяльність (продуктові магазини, аптеки, заправки) забезпечити одночасне перебування у приміщенні не більше 10 осіб і на достатній відстані.

- Ритуальній службі виділити окреме місце для поховання померлих від коронавірусу і провести всі необхідні протиепідемічні заходи.

«Прошу поліцію, нацгвардію, інспекцію краще патрулювати. Візуально має бути страшно, щоб до людей дійшло. Інакше не подіє. Вчорашній випадок з візовим центром це показав. Окрім того, через гарну погоду багато хто вчора гуляв. Та жінка, яка померла, мала дуже багато контактів, як і її чоловік. Тож зараз поліція відпрацьовує всі контакти», - сказав мер.

Леся, 20.03.2020 10:04Вибір редакції

Найпопулярніші новини