Юлія Кузьменко затримана. Вона має намір якнайшвидше пройти поліграф – адвокат

Лікаря та волонтера Юлію Кузьменко затримано, про це у Фейсбуці повідомив її адвокат Влад Добош.

За його словами, обшуки житла та авто, які проводилися, нічого не дали.

«Нічого особливого не знайдено, ніяких вибухівок, зброї, детонаторів і навіть близько до цього!. Вилучено все по стандарту, одяг, носії інформації, телефони. Щось же треба було вилучити», - відзначив Добош.

Окрім того, він розкритикував прес-конференцію силовиків щодо вбивства Павла Шеремета.

«Вбивство відбулося 3,5 роки назад! І дуже багато подій! За цей час можна було наговорити що завгодно і про що завгодно, і вставити ці слова в потрібний контекст! Адже, якщо б не було підводки того генерала, то просто пусті балачки ні про що! Щодо жодної розмови не вказується дата, коли вона відбулася, вчора чи 3 роки тому. А це важливо для контексту! Особливо про Марусю Звіробій, де спікер робить підводку що ніби то Юля шукає сакральну жертву для чогось страшного, хоча розмова відбувається після намагання звинуватити Марусю за погрози президенту Зеленському, саме в контексті, що в суспільстві створюється жертва режиму вже цього! Щодо градів по Києву. Так і я часто говорю про те, що жодна людина не зрозуміє що таке війна поки на його будинок не впаде бомба, бо війна на Донбасі зовсім по іншому сприймається, там і в Києві чи Львові! Що там злочинного в розмові, я так і не зрозумів», - відзначив адвокат.

Щодо нажитого майна, то вона була цілком забезпеченою ще до того, як вона зайнялася волонтерством.

Добош каже, що Юлія Кузьменко має намір зжати всі необхідні зразки для проведення генетичних експертиз, провести всі антропометричні експертизи для порівняння особи на відео та Юлі уже живої та в наявності. Також Кузьменко має намір якнайшвидше пройти поліграф.

 

Леся, 13.12.2019 06:46