Кучма підписав папери, котрі не мають жодної юридичної сили, і на їх підставі віршують відступити з позицій - Луценко

Для того, щоб мирний план запрацював, він має бути у правовому полі, а те, що відбувається зараз – беззаконня, пише у Фейсбуці політик Ігор Луценко.

«Уявіть собі, пенсіонер Кучма десь там пошушукався і підписав якісь папери, котрі не мають жодної юридичної сили - і на підставі цього ухвалюються рішення про відступ з позицій, за котрі заплачено життями, котрі, у значній кількості випадків, є символами української військової слави. Залишається беззахисним перед можливою агресією населення цих містечок і сіл, чомусь мови навіть не йде про його евакуацію, що підпадає під статтю 135 кримінального кодексу України «залишення у небезпеці», - пише Луценко..

За його словами, президент і його командири мусять діяти винятково на підставі закону. Однак, каже політик, немає жодного закону, який би передбачав законність їх сьогоднішніх дій.

«До речі, коли в дискусіях з противниками капітуляції використовують огидний аргумент "чого ви не в окопах" - так в тому-то і справа, що нині немає легальної можливості воювати за країну, оскільки існує заборона на наступальні дії і навіть серйозні обмеження на оборонні. Багато хто не бажає просто сидіти на передовій в ролі мішеней, котрі й стріляти повноцінно не можуть. Скажу більше - останній рік армія взагалі не відпрацьовує наступальні дії на навчаннях. Висновки робіть самі», - відзначив Луценко.

Леся, 09.10.2019 15:18