Вчора ніхто нічого не підписував – Яременко про «формулу Штайнмайера»

Україна рухається в напрямку припинення кровопролиття на Донбасі, не поступаючись при цьому нічим принциповим - ні територіальною цілісністю, ні суверенітетом, ні навіть правом по-своєму трактувати Мінські домовленості. Про це у Фейсбуці пише голова комітету із питань зовнішньої політики Богдан Яременко.

«Нюанси - вчора ніхто нічого не підписував. Представник України в ТКГ Леонід Кучма письмово повідомив представника ОБСЄ М.Сайдіка про те, що Україну влаштовують формулювання, погоджені радниками глав держав Нормандського формату в Мінську 1 вересня 2019 року. Зміст формулювання неодноразово пояснював міністр закордонних справ України В.Пристайко - йдеться про порядок застосування рішень «про особливості....» до місцевих виборів в ОРДЛО на тимчасовій основі і на постійній після», - пише у Фейсбуці Яременко.

Усе інше, каже нардеп, предмет для переговорів, результати яких втілюватимуться в життя не змінами до Конституції, а законами України, які приймає Верховна Рада України (що надає суспільству можливість контролю за тим, що відбувається).

Леся, 02.10.2019 08:14Фоторепортажі