Невідомі спалили машину депутата облради від партії «Воля»

Сьогодні вночі о 3:40 стався вибух машини депутата Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олега Атаманюка, яка знаходилась в нього на подвір’ї. Депутат пов’язує підпал зі своєю політичною та професійною діяльністю.

Зокрема, Атаманюк вважає, що таким чином його намагаються залякати через неодноразову критику керівництва Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, а саме Миколи Стовбана.
«Поліція встановлює факт підпалу. Тобто йдеться про умисне знищення і пошкодження майна. 
Пов’язую це з тим, що я неодноразово заявляв про розкрадання коштів Департаментом. Йдеться про численні факти корупції, які ми виявляли і звертались з цього приводу до правоохоронних органів і прокуратури. Таким чином перекриваючи їхні корупційні схеми. 
Я переконаний, що директор Департаменту Стовбан здатний на такі дії. Є дані, що дружині свого колишнього заступника він також замовив підпал машини», - розповів Атаманюк.

Депутат від «ВОЛІ» розповів, що найбільш кричущим корупційним випадком в Департаменті, який вдалось виявити, стала закупівля ендопротез в сумі 1,5 млн. грн. Зараз щодо цього відбувається кримінальне провадження: 
«В ході розслідування виявилось, що вони закуплені контрабандою. Ми поки не можемо говорити про кінцевий результат, бо поки слідство триває».

На думку Атаманюка, останньою краплею, яка спонукала керівництво Департаменту до підпалу його машини, була критика Стовбана на останній сесії обласної ради, яка відбувалась у п’ятницю, 17 травня.

Тоді депутат від «ВОЛІ» в черговий раз заявив про несправедливий розподіл коштів Департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. А також спільно з головою обласної ради Олександром Сичем вимагав заслухати звіт директора Департаменту Стовбана під час сесії.

Окрім того, Олега Атаманюка, як і інших депутатів обласної ради, обурив той факт, що у Департаменті знехтували правилами щодо призначення директора Коломийського медколеджу. Йдеться про те, що Стовбан підписав наказ про призначення Васкула Василя директором Коломийського медичного коледжу імені І.Франка без попереднього погодження кандидатури на сесії обласної ради. Тоді ж усі депутати стали говорити про необхідність звільнення Стовбана із займаної посади.

Леся, 21.05.2019 12:58